Zaisťujeme webové riešenia pre firmy, e‑shopy a ďalšie subjekty

Expandujete do zahraničia a vytvárate web? Potrebujete vzdelávať svojich zamestnancov v cudzom jazyku alebo máte skvelú aplikáciu, s ktorou sa chystáte preraziť na zahraničné trhy? Ponúkame riešenie, vďaka ktorému budete zrozumiteľní po celom svete.

Be Understood

Riešenie pre váš web zahŕňa internacionalizáciu vašich textov, konzultáciu k príprave formátov a následnú lokalizáciu. Ide o komplexný proces, ktorý máme v malíčku, a preto sa stane z implementácie novej jazykovej mutácie na váš web rýchla a efektívna záležitosť.

Samozrejmosťou je tiež SEO preklad, vďaka ktorému sa vaša služba či výrobok bude dať ľahko vyhľadať a dostane sa tak k vašim zákazníkom.

Pomôžeme vám s uvedením vašej aplikácie či softvéru na zahraničné trhy. Doba, kedy sa softvérové reťazce prekladali vykopírované v tabuľkách, je preč. My prichádzame s efektívnym riešením, keď si dokážeme poradiť s každým štruktúrovaným zdrojovým súborom. Samotným prekladom aplikácie či softvéru ale nekončíme, môžeme ponúknuť preklady relevantných návodov, pomocníka a ďalších materiálov.

Vzdelávanie je nevyhnutnou súčasťou dnešnej zrýchlenej doby, ktorá nahráva moderným formátom a spôsobom vzdelávania. Využite naše riešenie pre e‑learning a poskytujte vzdelanie po celom svete.

Radi vám pomôžeme s lokalizáciou e‑learningových platforiem alebo videí do takmer akéhokoľvek jazyka. Zaistíme pre vás prepis audio nahrávok alebo audio stôp do písanej podoby. Výsledný textový dokument môžete využiť na vytvorenie titulkov, na preklad obsahu videa a uverejnenie na webe či ako scenár pre následný dabing.

Ak sa so svojím internetovým obchodom chystáte expandovať do zahraničia, neváhajte sa na nás obrátiť. Máme riešenie pre váš e‑shop, a nielen to. Či už ste vývojár, marketingová spoločnosť alebo prevádzkujete práve e‑shop, pomôžeme vám zvýšiť tržby na trhu, na ktorom chcete služby poskytovať.

Po analýze vašich potrieb, trhu, na ktorý cielite, aj spôsobu vašej komunikácie vám pripravíme ponuku riešenia lokalizácie vášho e‑shopu a štruktúru služieb, ktoré povedú k úspešnému nasadeniu obsahu vo vašej cieľovej krajine. Pripravíme vám tiež preklady pomocníka, znalostnej bázy, podpory alebo častých otázok. Nezabúdame ani na SEO preklad.

Zostavíme pre vás kompletný prekladateľský tím s ohľadom na vaše požiadavky pre daný jazyk alebo trh.

Zkušenosti

Zkušenosti

Máme desítky let zkušeností s jazykovými službami. Realizovali jsme všechny typy projektů: od jednorázové po několikaleté spolupráce.

Projektový tým

Projektový tým

Každý projekt řídí projektový tým, který zajistí dodržení stanovených termínů a rozpočtů.

Kompletní nabídka služeb

Kompletní nabídka služeb

Vyhotovíme překlady, připravíme glosáře, zajistíme korektury, lokalizace audio a video obsahu, testování i následnou kontrolu.

200 jazykových kombinací

200 jazykových kombinací

Pracujeme v padesáti hlavních jazycích a jejich kombinacích.

Chcem preklad

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

MÁME TISÍCE SPOKOJNÝCH ZÁKAZNÍKOV,
STAŇTE SA JEDNÝM Z NICH

Naši zákazníci