Tlmočenie od skúsených a kvalifikovaných tlmočníkov

Pomôžeme vám zrealizovať tlmočenie menšej obchodnej schôdzky rovnako ako rozsiahlejšie tlmočenie s využitím tlmočníckej techniky.

Be Understood

Zistite cenu

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zaistíme, aby vám každý rozumel

Zaistíme tlmočenie pre každú vašu príležitosť. Či počas komornejších obchodných rokovaní, školení, vo výrobných prevádzkach, počas vysoko špecializovaných odborných zasadnutí (konzekutívne) alebo počas konferencií, prednášok, prezentácií či iných akcií s väčším počtom účastníkov (simultánne).

Tlmočníka vyberáme vždy pre konkrétny projekt na základe jeho skúseností a odbornosti, ale vždy sa môžete spoľahnúť na jeho profesionálny prístup. Chceme, aby sa tlmočník stal súčasťou vášho obchodného rokovania a tak prispel k jeho úspešnému priebehu.

Zabezpečujeme taktiež tlmočenie na diaľku. Potrebujete zavolať do zahraničia? Tlmočiť počas videokonferencie? Naši projektoví manažéri sa postarajú o kompletnú realizáciu. Na súdne konanie či konanie u notára vám radi nájdeme súdneho tlmočníka. Pri výbere dbáme hlavne na jeho presnosť a znalosť právnickej terminológie.

Ak si nie ste istí, ktorý typ tlmočenia si máte vybrať, naši skúsení projektoví manažéri vám pomôžu zorientovať sa v danej problematike a ponúknu vám vhodné riešenie.

Tlmočenie podľa vašich požiadaviek

Tlmočenie podľa vašich požiadaviek

Kompletné riadenie tlmočníckeho projektu môžete nechať na nás. Postaráme sa o všetky sprievodné služby, ako je zaistenie tlmočníckej techniky či preklad sprievodných materiálov.

Máme bohaté skúsenosti a nebojíme sa nových výziev

Máme bohaté skúsenosti a nebojíme sa nových výziev

Okrem iného sme zabezpečili simultánne tlmočenie Majstrovstiev sveta v atletike pre tristo účastníkov do štyroch európskych jazykov. Jeho bezchybný priebeh sme zrealizovali počas víkendu.

Poskytujeme kompletný servis

Poskytujeme kompletný servis

Zaistíme sprievodné služby ako tlmočnícka technika alebo preklady sprievodných materiálov.

Dodržiavanie rozpočtov a termínov

Dodržiavanie rozpočtov a termínov

Vaše tlmočenie presne naplánujeme a zabezpečíme jeho efektívne riadenie prostredníctvom našich projektových manažérov.

MÁME TISÍCE SPOKOJNÝCH ZÁKAZNÍKOV,
STAŇTE SA JEDNÝM Z NICH

Naši zákazníci