„Už od roku 2010 je Aspena spoľahlivým partnerom na vysokej profesionálnej úrovni,“ hodnotí spoluprácu spoločnosť BMT Medical Technology.

O spoločnosti BMT Medical Technology

Spoločnosť BMT Medical Technology je výrobca laboratórnej a zdravotníckej techniky. Od svojho založenia v roku 1921 sa postupne premenila z malej regionálne orientovanej firmy Chirana na firmu medzinárodnej BMT. V roku 1992 sa stala členom európskej skupiny MMM Group, ktorá pôsobí na svetovom trhu už od roku 1954 ako významný dodávateľ systémov v službách zdravia, vedy a výskumu. So svojou komplexnou ponukou výrobkov a služieb, sterilizačných a dezinfekčných zariadení pre nemocnice, vedecké ústavy, laboratóriá a farmaceutický priemysel sa MMM Group etablovala ako vynikajúci nositeľ kvality a inovácií na celosvetovom trhu.

S Aspenou spolupracujeme už 13 rokov

S agentúrou ASPENA spolupracujeme od roku 2010, je to spoľahlivý partner na vysokej profesionálnej úrovni. Využívame preklady technickej dokumentácie do veľkého množstva jazykových mutácií s potrebou technickej správnosti.

Grafické spracovanie prekladov priamo v Adobe InDesign

Oceňujeme aj možnosť dodania podkladov a následný preklad priamo v programe Adobe InDesign, čo nám veľmi uľahčí následné spracovanie a tlač. Spĺňa tiež všetky nároky na kvalitu prekladov, vr. ISO 17100, aj dodacie lehoty.

MÁME TISÍCE SPOKOJNÝCH ZÁKAZNÍKOV,
STAŇTE SA JEDNÝM Z NICH

Naši zákazníci