DTP

Zaistíme grafické spracovanie prekladov

Preklad textov tvorí často len časť zákazky. Ďalšou je korekcia schém, obrázkov alebo grafov, ktorých obsah musí zodpovedať správnej jazykovej mutácii. Ak je v obrázku text, musí sa exportovať, preložiť a vložiť naspäť tak, aby nebolo možné zistiť, že sa robili grafické úpravy.

Pomocou CAT nástrojov, grafického štúdia a skúseného projektového tímu zabezpečíme kompletnú a finálnu grafickú úpravu všetkých dokumentov. Výstup od nás nebudete musieť nijako ďalej upravovať, čím ušetríte čas aj finančné prostriedky.

Grafické úpravy a DTP sú dôležité najmä pri marketingových materiáloch, návodoch a príručkách, ale aj pri firemných prezentáciách.

DTP a grafika od profesionálov.

Využívame odborné poznatky väčšiny profesionálnych DTP programov, ako je napríklad Adobe FrameMaker, Adobe PageMaker, QuarkXpress, InterLeaf, Adobe InDesign.

Vďaka spolupráci našich grafikov s profesionálnym grafickým štúdiom môžeme vyhotoviť preklady s úplnou a konečnou grafickou úpravou vrátane tlače a aj vo veľkých nákladoch, v požadovanej kvalite, technológii a použitých materiáloch.

Skúsený projektový tím

Skúsený projektový tím

Naši projektoví manažéri navrhnú optimálne riešenie pre akýkoľvek projekt.

Interní a externí grafici

Interní a externí grafici

Disponujeme dostatočnej širokým tímom, ktorý umožňuje dosiahnutie dokonalého výsledku.

Akýkoľvek formát

Akýkoľvek formát

Pracujeme s tradičnými i menej tradičnými formátmi. Od roku 1995 sme zrealizovali nespočetné množstvo grafických projektov.

Využitie CAT nástrojov

Využitie CAT nástrojov

S grafickou úpravou často pomôže aj využitie CAT nástrojov, ktoré zasadia text do pôvodnej sadzby zdrojového dokumentu.