Máme 25 rokov skúseností s prekladom viac než dvesto kombinácií jazykov

Už dávno nie sme len prekladateľská agentúra. Sme prekladateľská spoločnosť, ktorá pôsobí po celom svete. Dôkazom sú spokojní zákazníci od Severnej Ameriky až po Oceániu.

Be Understood

Široká ponuka jazykov, jazykových služieb a zavedené štandardy potvrdené medzinárodnou certifikáciou z nás robia popredného hráča na trhu prekladov a tlmočenia

Pravidelne prekladáme a tlmočíme v popredných svetových jazykoch. To znamená, že vám bez problémov zabezpečíme preklady z a do angličtiny, nemčiny, francúzštiny, taliančiny, ruštiny, španielčiny, slovenčiny, japončiny, čínštiny, ale aj zuluštiny, inuitčiny, mongolčiny a radu ďalších.

Svetové spoločnosti už nehľadajú partnera, ktorý im dokáže preložiť alebo odtlmočiť len jazyky v kombinácii s jazykom sídla prekladateľskej agentúry. V priebehu rokov sme sa stali partnerom pre spoločnosti, ktoré od nás nakoniec ani češtinu nechcú. Štandardne dodávame zákazníkovi zo Spojených štátov amerických preklady mobilných aplikácií z angličtiny do dvadsiatich jazykov a v prípade potreby vieme pridať aj preklady do zuluštiny pri zachovaní rovnakého štandardu spracovania prekladu a jeho kvality. Naše preklady majú slúžiť hlavne používateľom danej aplikácie. Preto je pre nás schopnosť dodať kompletné riešenie samozrejmosťou. Nič nie je lepšie ako umožniť, aby si používateľ, ktorý je napríklad z Bolívie, stiahol americkú aplikáciu a plne ju využil. Naša práca nás preto tak baví, že sme v nej proste dobrí.

Komplexné riešenia

Komplexné riešenia

Texty, audio a doplnkové materiály preložíme v rámci jedného projektu.

Stabilný tím prekladateľov

Stabilný tím prekladateľov

Na prekladoch spolupracujú stále tí istí projektoví manažéri, prekladatelia, odboroví aj jazykoví experti. Realizujeme preklady a lokalizáciu vo viacej ako 200 jazykových kombináciách.

Hlavné svetové jazyky

Hlavné svetové jazyky

Realizujeme preklady a lokalizáciu vo viacej ako 200 jazykových kombináciách.

Databáza dodávateľov z herného prostredia

Databáza dodávateľov z herného prostredia

Disponujeme preverenými a skúsenými prekladateľmi, ktorí danému odvetviu rozumejú.

Kontrola a testovanie

Kontrola a testovanie

Finálny produkt prechádza niekoľkostupňovou kontrolou a testovaním.

Zabezpečenie konzistentnosti terminológie a štýlu

Zabezpečenie konzistentnosti terminológie a štýlu

Náš špecializovaný softvér zaistí konzistentnosť v celej hre.

MÁME TISÍCE SPOKOJNÝCH ZÁKAZNÍKOV,
STAŇTE SA JEDNÝM Z NICH