Tlmočenie online: Prepojenie jazykov a kultúr bez ohľadu na vzdialenosť

Zariadime tlmočenie obchodnej schôdzky po telefóne. Spoľahlivo odtlmočíme videokonferenciu s vaším obchodným partnerom. S tlmočením na diaľku máme bohaté skúsenosti.

Be Understood

Tlmočenie na diaľku od profesionálnych tlmočníkov

Tlmočenie na diaľku úzko súvisí s rozvojom online telekomunikačných technológií, ktorý ide ruka v ruke s potrebou zákazníkov tlmočiť rýchlo a efektívne bez fyzickej prítomnosti tlmočníka.

Tlmočíme na diaľku vo viac než 200 jazykových kombináciách. Tlmočenie obchodnej schôdzky do angličtiny? Rozsiahle tlmočenie videokonferencie do nemčiny? To všetko vieme. Naši tlmočníci sú jazykovo vybavení profesionáli s odbornou znalosťou a potrebným technickým zázemím.

Aké sú výhody online tlmočenia konferencie? Vidíte tlmočníka a on vidí vás. Je tak schopný sledovať dianie v konferenčnej miestnosti. Vizuálny kontakt je pre tlmočníka dôležitý a zaisťuje vysokú kvalitu tlmočenia. Tlmočník si počas tlmočenia môže robiť poznámky, prípadne využíva referenčné materiály, reaguje pružne a rýchlo. Zákazník nemusí hradiť ďalšie náklady spojené s tlmočením, ako je cestovné alebo stravné tlmočníka.

 

Komplexné riešenia

Komplexné riešenia

Tlmočíme po telefóne alebo cez Skype či inú zvolenú platformu. Postaráme sa o všetko potrebné.

Stabilný tím tlmočníkov

Stabilný tím tlmočníkov

Naši tlmočníci sú skutoční odborníci. Majú nielen potrebné jazykové znalosti, ale aj odborné znalosti, ktoré zaručujú vysokú kvalitu tlmočenia.

Hlavné svetové jazyky

Hlavné svetové jazyky

Tlmočíme nielen z a do angličtiny, nemčiny, francúzštiny, taliančiny, španielčiny, ruštiny, ale aj do menej obvyklých jazykových kombinácií.

Dodržiavanie rozpočtov a termínov

Dodržiavanie rozpočtov a termínov

Vaše tlmočenie na diaľku presne naplánujeme a o efektívne riadenie sa postarajú naši projektoví manažéri.

MÁME TISÍCE SPOKOJNÝCH ZÁKAZNÍKOV,
STAŇTE SA JEDNÝM Z NICH

Naši zákazníci