Zaisťujeme široké spektrum jazykových služieb pre firmy aj jednotlivcov.

Ponúkané jazykové služby sa nelimitujú iba na preklady, lokalizácia a tlmočenie.

 

 

Be Understood

Ponúkame aj korektúry, súdne preklady alebo dabing

Spektrum našich jazykových služieb je veľmi široké. Preklad, lokalizácia a tlmočenie sú základ celej našej činnosti, ale komplexné riešenia by sme nemohli ponúkať bez ďalších krokov. Neoddeliteľnou súčasťou prekladateľského procesu sú korektúry. Bez nich preklady nemožno publikovať. Preklad je aj základ dabingu, ale bez prepisu textov a následného nahovorenia by služba nebola kompletná.

Prekladáme vo viacej ako 200 jazykových kombináciách pomocou najnovších technologických nástrojov, ktoré pomôžu zaistiť odbornú terminológiu aj jednotnosť preložených výrazov. Prekladáme webové stránky aj úradné dokumenty, ktoré vyžadujú „okrúhlu pečiatku“.

Pokiaľ ide o jazykové služby, radi ich zabezpečíme a vďaka viac než dvadsaťročným skúsenostiam vieme, ako dodržať termín a rozpočet aj pri netradičných projektoch.

Všetky jazykové služby realizujeme rovnako zodpovedne.

Pre zákazníka vždy pripravíme optimálne riešenie ušité na mieru jeho potrebám. Náš zákazník nemusí presne vedieť, aké služby sú potrebné na realizáciu jeho dopytu. Projektoví manažéri najlepšie vedia, aké kroky je potrebné vykonať, a aký bude konečný výsledok.

Zákazníkovi vysvetlíme všetky služby v návrhu riešenia a informujeme ho, prečo sú potrebné a ako bude vyzerať výsledok. Zbytočne ho nezaťažujeme zložitými prekladateľskými procesmi a dohliadneme na dodržanie termínov a rozpočtov.

MÁME TISÍCE SPOKOJNÝCH ZÁKAZNÍKOV,
STAŇTE SA JEDNÝM Z NICH

Pravidelne prekladáme 80 odborov

6 základných pilierov spoločnosti

Viac ako 200 jazykových kombinácií

Viac ako 200 jazykových kombinácií

Vďaka množstvu jazykových variácií môžeme spojiť vaše služby alebo produkt s každým spotrebiteľom na svete.

Dodržiavanie rozpočtov a termínov

Dodržiavanie rozpočtov a termínov

Čas sú peniaze. Vďaka skúsenostiam s inými odbormi pre vás nastavíme tie najefektívnejšie postupy.

Kvalita

Kvalita

Vzdelávame sa a dbáme na kvalitu. Ako jedna z prvých spoločností sme získali certifikát ČSN EN ISO 17100 pre lokalizačné oddelenie.

Projektové riadenie

Projektové riadenie

Veríme, že nám radi prenecháte riadenie celého radu prekladateľských a lokalizačných procesov. Ak nechcete, nezatiahneme vás do problematického systému riešenia.

Správa a riadenie projektov

Správa a riadenie projektov

Disponujeme skúseným tímom projektových manažérov, ktorí sa postarajú o kompletné riadenie vášho projektu.

Zabezpečený workflow

Zabezpečený workflow

Váš obsah udržíme v tajnosti a bezpečí aj napriek tomu, že k nemu chcete mať kedykoľvek prístup. Ustavične investujeme do technologického cloudového riešenia a softvéru jazykových služieb. Keď je to potrebné, zaobstaráme si vaše riešenie a naučíme sa ho používať.