Ukrajinčina zrozumiteľne pre celý svet

Potrebujete preložiť pracovnú alebo nájomnú zmluvu, alebo, napríklad, preklad so súdnym overením? Chystáte školenie, alebo sa pripravujete na konferenciu a chcete, aby vám ukrajinskí kolegovia či zamestnanci rozumeli? Naši prekladatelia a tlmočníci rozumejú a pomôžu porozumieť aj vám.

Be Understood

Ukrajine nablízku s našimi jazykovými službami

Uvedomujeme si dôležitosť prekladov a tlmočenia ukrajinského jazyka. Rýchlosť a komplexnosť našich služieb sú pre nás kľúčové.

Tento východoslovanský jazyk sa stal žiadaný v mnohých odvetviach. Potrebujete preklad pracovnej zmluvy alebo online tlmočenie u lekára? Radi vám pri riešení každodenných situácií podáme pomocnú ruku. Zrozumiteľný preklad a bezstarostný priebeh celého procesu je samozrejmosťou. Zabezpečíme preklad aj tlmočenie z/do ukrajinčiny podľa vašich potrieb a požiadaviek.

Skúsenosti

Skúsenosti

Máme desiatky rokov skúseností s prekladmi a tlmočením do ukrajinčiny. Realizovali sme všetky typy projektov: od jednorazovej po niekoľkoročnú spoluprácu.

Široká ponuka služieb

Široká ponuka služieb

Z ukrajinčiny realizujeme preklady, súdne overené preklady, tlmočenie, korektúry, lokalizácie webových stránok a ďalšie.

MÁME TISÍCE SPOKOJNÝCH ZÁKAZNÍKOV,
STAŇTE SA JEDNÝM Z NICH

Naši zákazníci