Expresné preklady textov v mnohých jazykoch a odboroch

Zaistíme vyhotovenie vašich prekladov v čo najkratšom možnom termíne.

Be Understood

Potrebujete mať preklad hotový do 24 hodín alebo dokonca aj v ten istý deň, kedy ste ho objednali? Vyvinuli sme unikátny prekladateľský proces, ktorý takého rýchle preklady umožňuje, a to pri zachovaní tej najvyššej kvality.

Pre realizácii prekladov v expresných termínoch dbáme nielen na rýchlosť prekladu, ale samozrejme aj na jeho jazykovú správnosť. Zaistíme vám vhodného prekladateľa s ohľadom na typ prekladaného textu. Či už ide o súdny, technický, alebo iný odborný preklad, dbáme na vysokú kvalitu jeho vyhotovenia. Či už potrebujete expresný preklad do angličtiny, nemčiny, češtiny, slovenčiny alebo iného jazyka, u nás vám radi pomôžeme. Spracúvame preklady súborov v mnohých formátoch.

Vďaka prekladovým nástrojom sa dosiahne presná odborná terminológia a jednotnosť celého prekladaného textu aj v expresných termínoch.

Náš tím prekladateľov pracuje aj cez víkendy a sviatky. To znamená, že prekladáme nepretržite. Vďaka nášmu unikátnemu procesu dodáme preklady vždy v dohodnutom termíne a kvalite.

MÁME TISÍCE SPOKOJNÝCH ZÁKAZNÍKOV,
STAŇTE SA JEDNÝM Z NICH

Skúsenosti

Skúsenosti

Máme desiatky rokov skúseností s jazykovými službami. Zrealizovali sme všetky typy projektov: od jednorazovej po niekoľkoročnú spoluprácu.

Projektový tím

Projektový tím

Každý projekt riadi projektový tím, ktorý zaistí dodržanie stanovených termínov a rozpočtov.

Kompletná ponuka služieb

Kompletná ponuka služieb

Vyhotovíme preklady, pripravíme glosáre, zabezpečíme korektúry, lokalizáciu audio a video obsahu, testovanie aj následnú kontrolu.

Viac ako 200 jazykových kombinácií

Viac ako 200 jazykových kombinácií

Pracujeme v päťdesiatich hlavných jazykoch a ich kombináciách.