Certifikácia

Sme hrdými držiteľmi certifikátov podľa ČSN EN ISO 9001ISO 17100.

     

 

Be Understood

Ako popredná spoločnosť v oblasti prekladov a tlmočenia držíme krok s nárokmi na kvalitu realizácie prekladateľských a tlmočníckych služieb.  Úspešne absolvované certifikácie podľa ISO 9001 a ISO 17100 sú jedným z dôkazov vysokej kvality našich služieb, a to aj vďaka každoročnému plneniu auditov bez nezhôd, tzn. bez akýchkoľvek odchýlok od prísnych pravidiel noriem.

Rýchlo a s dosiahnutím vysokej miery kvality realizujeme expresné zákazky aj rozsiahle projekty vďaka striktnému dodržiavaniu zavedených štandardizovaných nástrojov riadenia vnútorných procesov. Dôkazom, že Aspena kladie na kvalitu veľký dôraz, je opakovane vynaložené úsilie a obhajoba noriem ISO 9001 a ISO 17100. Stanovovanie stratégie postupov a ich voľba, rovnako ako identifikácia a riadenie rizík, plánovanie inovácií a zlepšovanie v spoločnosti, sú len časti krokov realizácie, ktoré nám pomáhajú eliminovať aj hypotetické nedostatky a vylepšovať službu, ktorú už 25 rokov oceňuje viac než 25 tisíc spokojných zákazníkov.

V súlade s normami pravidelne podrobujeme nastavené procesy kritike, ako z našej strany, tak aj z pohľadu nezávislých audítorov a na základe vyhodnotených záverov sa prispôsobujeme meniacim sa požiadavkám našich zákazníkov a svetovým trendom v oblasti prekladov a tlmočenia.

6 ZÁKLADNÝCH PILIEROV SPOLOČNOSTI ASPENA

Viac ako 200 jazykových kombinácií

Viac ako 200 jazykových kombinácií

Vďaka množstvu jazykových variácií môžeme spojiť vaše služby alebo produkt s každým spotrebiteľom na svete.

Dodržiavanie rozpočtov a termínov

Dodržiavanie rozpočtov a termínov

Čas sú peniaze. Vďaka skúsenostiam s inými odbormi pre vás nastavíme tie najefektívnejšie postupy.

Kvalita

Kvalita

Vzdelávame sa a dbáme na kvalitu. Ako jedna z prvých spoločností sme získali certifikát ČSN EN ISO 17100 pre lokalizačné oddelenie.

Projektové riadenie

Projektové riadenie

Veríme, že nám radi prenecháte riadenie celého radu prekladateľských a lokalizačných procesov. Ak nechcete, nezatiahneme vás do problematického systému riešenia.

Správa a riadenie projektov

Správa a riadenie projektov

Disponujeme skúseným tímom projektových manažérov, ktorí sa postarajú o kompletné riadenie vášho projektu.

Zabezpečený workflow

Zabezpečený workflow

Váš obsah udržíme v tajnosti a bezpečí aj napriek tomu, že k nemu chcete mať kedykoľvek prístup. Ustavične investujeme do technologického cloudového riešenia a softvéru jazykových služieb. Keď je to potrebné, zaobstaráme si vaše riešenie a naučíme sa ho používať.