Preklady a tlmočenie online? Áno, to vieme. Sme tu pre vás už 25 rokov

Ponúkame preklady a tlmočenie online. Zabezpečíme pre vás tlmočenie telefonicky alebo cez Skype. Postaráme sa o vaše preklady vrátane súdneho prekladu, ktorý dorazí včas priamo na váš stôl.

 

Be Understood

Nie sme Google prekladač ani online slovník. Sme prekladateľská spoločnosť, ktorá zaistí všetky vaše preklady online, a to vrátane súdnych prekladov.

Potrebujete súdny preklad? Ako to bude vyzerať?

Kontaktujte našu pobočku v Bratislave, Prahe či Brne a dajte nám vedieť, že potrebujete súdny preklad. Stačí poslať e‑mail alebo nám zavolať. Naše projektové manažérky vás budú informovať o presnom postupe. Zabezpečíme pre vás všetko potrebné, ako je notárske overenie dokumentu alebo doručenie vyhotoveného prekladu priamo na váš stôl.

 

S tlmočením cez telefón alebo Skype máme bohaté skúsenosti. Prenechajte svoje online tlmočenie na nás a my zaistíme jeho vysokú kvalitu.  

Potrebujete tlmočenie obchodného stretnutia alebo videokonferencie? Rokujete so zákazníkom a musíte detailne prebrať zmluvu? Zaistíme pre vás rýchle a spoľahlivé tlmočenie na diaľku. Naši projektoví manažéri sa postarajú o celú realizáciu.

 

Prekladáme a tlmočíme pre vás už 25 rokov.  

Už 25 rokov prekladáme a tlmočíme do viac než 200 jazykových kombinácií. Našou hlavnou obchodnou stratégiou je orientácia na zákazníka, rýchlosť a flexibilita. Máme za sebou viac než 230 000 preložených projektov, prekladáme viac než 80 odborov. Prekladáme nielen z a do angličtiny, nemčiny, slovenčiny, češtiny alebo ruštiny, ale aj do neobvyklých jazykov, ako je zulu.

 

Pravidelne prekladáme viac než 80 odborov.  

Preložíme technický manuál, účtovnú uzávierku alebo knihu pre deti. Máme dostatok kvalitných a overených dodávateľov, ktorí sú nielen jazykoví odborníci, ale orientujú sa aj v odbornej terminológii. Vy si tak môžete byť istí, že vaša používateľská príručka bude jasná a zrozumiteľná a nikto sa tak v preklade nestratí. 

 

Viac ako 200 jazykových kombinácií

Viac ako 200 jazykových kombinácií

Vďaka množstvu jazykových variácií môžeme spojiť vaše služby alebo produkt s každým spotrebiteľom na svete.

Dodržiavanie rozpočtov a termínov

Dodržiavanie rozpočtov a termínov

Čas sú peniaze. Vďaka skúsenostiam s inými odbormi pre vás nastavíme tie najefektívnejšie postupy.

Kvalita

Kvalita

Vzdelávame sa a dbáme na kvalitu. Ako jedna z prvých spoločností sme získali certifikát ČSN EN ISO 17100 pre lokalizačné oddelenie.

Projektové riadenie

Projektové riadenie

Veríme, že nám radi prenecháte riadenie celého radu prekladateľských a lokalizačných procesov. Ak nechcete, nezatiahneme vás do problematického systému riešenia.

Správa a riadenie projektov

Správa a riadenie projektov

Disponujeme skúseným tímom projektových manažérov, ktorí sa postarajú o kompletné riadenie vášho projektu.

Zabezpečený workflow

Zabezpečený workflow

Váš obsah udržíme v tajnosti a bezpečí aj napriek tomu, že k nemu chcete mať kedykoľvek prístup. Ustavične investujeme do technologického cloudového riešenia a softvéru jazykových služieb. Keď je to potrebné, zaobstaráme si vaše riešenie a naučíme sa ho používať.

MÁME TISÍCE SPOKOJNÝCH ZÁKAZNÍKOV,
STAŇTE SA JEDNÝM Z NICH

Naši zákazníci