Preklady alebo lokalizácia? Poradíme vám

Na základe vašich potrieb navrhneme optimálne riešenie, vďaka ktorému vám budú rozumieť zákazníci kdekoľvek na svete.

Preklady a lokalizácie

Postaráme sa o to, aby bol váš obsah zrozumiteľný. V každej krajine, v každom jazyku

Samotný preklad nikdy nie je jedinou službou v našom procese. Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne. Prejdeme si s vami požadované jazykové kombinácie, termíny vyhotovení, konečné použitie a ďalšie atribúty. Na niektoré projekty je vhodné použiť špecializovaný prekladateľský softvér, vytvoriť terminologický slovník alebo prispôsobiť text jazykovým, kultúrnym a ďalším špecifickým zvyklostiam cieľovej krajiny.

Zistíme od vás všetky potrebné informácie a zvolíme optimálne riešenie pre jeho obsah. Všetky náležitosti jasne a zrozumiteľne vysvetlíme a pripravíme profesionálne lokalizovaný obsah.

Komplexný prekladateľsko-lokalizačný proces môže zahŕňať okrem prekladu aj analýzu a extrakciu textu, vytvorenie glosára, zjednotenie a revíziu terminológie, jazykovú, odbornú a kontextovú korektúru, testovanie, kontrolu a korektúru pred tlačou.

Nájdeme optimálne riešenie lokalizácie pre každý projekt.

Nemusíte byť obsahovým špecialistom alebo odborníkom na preklady. Prevedieme vás celým procesom až k perfektnému výsledku.

Dobre zvolenými otázkami zistíme všetky potrebné informácie a navrhneme riešenie, ktoré je pre váš projekt optimálny. Zabezpečíme, aby bol projekt odovzdaný v danom termíne a za stanovený rozpočet.

Skúsenosti

S jazykovými službami máme skúsenosti už desiatky rokov. Realizovali sme všetky tipy projektov: od jednorazových po niekoľkoročné spolupráce.

Projektový tím

Každý projekt riadi projektový tím, ktorý zabezpečí dodržanie stanovených termínov a rozpočtu.

Kompletná ponuka služieb

Vyhotovíme preklady, pripravíme glosáre, zaistíme korektúry, lokalizácie audio a video obsahu, testovanie aj kontrolu.

200 jazykových kombinácií

Pracujeme v päťdesiatich hlavných jazykoch a ich kombináciách.