Technické preklady manuálov a aplikácií pre firmu Hikvision Europe

Firma prevádzkuje viac než 30 domácich pobočiek v Číne a 28 dcérskych spoločností na celom svete, ku ktorým patrí aj spoločnosť Hikvision Europe, pre ktorú zabezpečujeme technické preklady manuálov a aplikácií z anglického jazyka do českého jazyka, väčšinou vrátane jazykovej korektúry.

Znižovanie nákladov na preklady pomocou prekladateľských softvérov

Spoločnosť Hikvision Digital Technology Co., Ltd. bola založená v Číne v roku 2001 a je najväčším svetovým výrobcom a dodávateľom produktov pre kamerové systémy, systémy videodozoru, elektronické zabezpečovacie systémy a prístupové systémy. V súčasnosti zamestnáva spoločnosť na celom svete viac než 20 000 zamestnancov vrátane 9 000 vývojových inžinierov.

Firma prevádzkuje viac než 30 domácich pobočiek v Číne a 28 dcérskych spoločností na celom svete, ku ktorým patrí aj spoločnosť Hikvision Europe, pre ktorú zabezpečujeme technické preklady manuálov a aplikácií z anglického jazyka do českého jazyka, väčšinou vrátane jazykovej korektúry. Ide hlavne o manuály k zariadeniam, ako sú kamery a interkomy. Vzhľadom na charakter prekladaných materiálov je pre firmu Hikvision Europe kľúčové správne a jednotné používanie terminológie. Disponujeme špeciálnymi prekladateľskými nástrojmi CAT, ktoré zabezpečujú nielen jednotnú terminológiu, ale predovšetkým až o polovicu znižujú náklady na vyhotovenie prekladu.

Na našej spolupráci si klient cení profesionálny prístup skúsených projektových manažérov. Vždy navrhnú optimálne riešenie, ktoré klientovi ušetrí čas aj peniaze. Preklady sú vždy vo vysokej kvalite a dodané v dohodnutom termíne.

MÁME TISÍCE SPOKOJNÝCH ZÁKAZNÍKOV,
STAŇTE SA JEDNÝM Z NICH

Naši zákazníci