Trenkwalder, líder v oblasti ľudských zdrojov

Keďže spoločnosť Trenkwalder pôsobí v Českej republike aj v zahraničí , hľadala dôveryhodného a predovšetkým flexibilného partnera v oblasti prekladateľských služieb.

Preklady zmlúv a obchodných podmienok v priebehu jedného dňa

Firma Trenkwalder je už tri desaťročia dôveryhodným partnerom na súčasnom trhu práce. Vedúce postavenie na trhu v strednej Európe, úzko spolupracujúca sieť medzinárodných pobočiek a poznanie regionálnych trhov patria k dôvodom, prečo je strategickým partnerom nielen medzinárodných, ale aj malých a stredných firiem, ktoré očakávajú vo všetkých procesoch efektivitu a transparentnosť.

V databáze spoločnosti Trenkwalder nájdete 200 000 kandidátov, pričom v súčasnosti spája 50 000 ľudí s 15 000 podnikmi. Pôsobí vo viac než 250 pobočkách v 17 európskych štátoch.

Keďže spoločnosť Trenkwalder pôsobí v Českej republike aj v zahraničí, hľadala dôveryhodného a predovšetkým flexibilného partnera v oblasti prekladateľských služieb. Vyžadujú rýchle a bezchybné preklady obchodných podmienok, návrhov zmlúv a ďalších dokumentov z oblasti práva, manažmentu či ekonómie. V niektorých prípadoch požadujú vyhotovenie prekladov v expresnom termíne. Výnimkou nie sú ani preklady vyhotovené v priebehu jedného dňa a do rôznych jazykov ako angličtina, nemčina, rumunčina či francúzština.

Spoločnosť Trenkwalder dbá na tradície a skúsenosti, preto si vybrala Aspenu, ktorá môže ponúknuť práve tradíciu a skúsenosti. Na spoločnej spolupráci oceňuje, že služby poskytované našou spoločnosťou sú vysoko kvalitné. Samozrejmosťou je pre nás dodržiavanie rozpočtov či termínov rovnako ako to, že dokumenty, ktoré si u nás dávajú naši klienti prekladať, sa uchovávajú v bezpečí.

MÁME TISÍCE SPOKOJNÝCH ZÁKAZNÍKOV,
STAŇTE SA JEDNÝM Z NICH

Naši zákazníci