Slovenská spoločnosť Mondi SCP oceňuje pružnosť našich služieb a prispôsobenie na mieru ich potrebám

Spoločnosť Mondi SCP so sídlom v Ružomberku je súčasťou Mondi, poprednej globálnej skupiny na výrobu obalov a papiera, ktorá zamestnáva približne 26 000 pracovníkov vo viac ako 30 krajinách. Je to najväčší integrovaný závod na výrobu celulózy a papiera v Slovenskej republike s výrobnou kapacitou 560 000 ton nenatieraného papiera, 66 000 ton obalového papiera a 100 000 ton vysušenej buničiny určenej na predaj. Najnovšia investícia do nového stroja na výrobu kontajnerových dosiek s výrobnou kapacitou 300 000 ton ročne výrazne zvýši ponuku produktov pre udržateľné obalové riešenia používané na aplikácie obalov z vlnitej lepenky, popri už existujúcej silnej základni produktov z nenatieraného jemného papiera.

V priebehu štyroch mesiacov pre nás Aspena preložila takmer 90 000 slov

Naša spolupráca so spoločnosťou Aspena začala pri realizácii prekladov, najmä z angličtiny do slovenčiny či z poľštiny do slovenčiny. Na začiatku spolupráce sa musel nastaviť proces prekladu tak, aby výsledný text zodpovedal našim nárokom na presné použitie vysoko špecializovanej technickej terminológie, čo sa po vzájomnej súčinnosti nakoniec podarilo.

Aspena pre nás realizovala 1 596 hodín tlmočenia, často s tlmočením cez noc počas 12-hodinových zmien vrátane víkendov

Okrem prekladov pre nás Aspena zabezpečila tlmočenie z angličtiny do slovenčiny a zo slovenčiny do angličtiny určené pre školenie zamestnancov Mondi pred spustením nového papierenského stroja. Na tlmočení priamo pri stroji sa striedali najmenej traja tlmočníci vybavení nielen jazykovo, ale aj našou povinnou ochranou výbavou. Vyžadovali sme ich stopercentnú prípravu, a preto každý z nich dostal pred školeniami materiály, podľa ktorých sa pripravovali na jednotlivé dni.

Sme radi, že sme v Aspene našli spoľahlivého partnera, a našu spoluprácu si veľmi ceníme

Počas celej našej spolupráce oceňujeme predovšetkým profesionálny prístup a schopnosť pružne reagovať na naše požiadavky, či už ide o presuny termínov tlmočenia z dôvodu covidových opatrení, či iných okolností. Okrem toho je pre nás rozhodujúca kvalita tlmočenia, ktorá musí byť s ohľadom na technickú náročnosť vždy na špičkovej úrovni.

MÁME TISÍCE SPOKOJNÝCH ZÁKAZNÍKOV,
STAŇTE SA JEDNÝM Z NICH

Naši zákazníci