Potrebujete preklady v expresných termínoch? Za dodanie do požadovaného termínu ručíme.

Potrebujete preložiť dokumenty okamžite alebo, napríklad, cez víkend, aby bolo všetko hotové do začiatku nového týždňa? S takými prekladmi vám radi pomôžeme, a pritom zaistíme aj ich jazykovú správnosť.

Čo môžete očakávať od expresných prekladov?

Zvyčajne ide o preklady vyhotovené do 24 hodín. Avšak veľkú úlohu v celkovom čase hrajú rozsah a typ požadovaného dokumentu. Či už ide o technické, marketingové alebo súdne overené preklady, budeme na preklade pracovať aj 24 hodín denne vrátane víkendu. Vďaka širokej ponuke jazykov môžeme ponúknuť až 200 jazykových kombinácií, takže si nemusíte robiť starosti s menej používanými jazykmi. Expresné preklady z angličtiny, nemčiny alebo nigérijsko-konžského jazyka Zuluov vám dodáme bez problémov v požadovanom termíne. 

Kompletný proces, vďaka ktorému preklad dodáme v najrýchlejšom termíne

O hladký a čo najrýchlejší priebeh celého procesu sa starajú naši skúsení projektoví manažéri. Podľa vašej požiadavky určia správneho prekladateľa presne pre vás a v prípade akýchkoľvek otázok vám radi poradia a zaistia všetky vaše požiadavky, ktoré sú potrebné k prekladu.

Vieme, že je potrebné sa neustále zlepšovať, a preto neprestajne inovujeme naše technologické riešenia, ako v oblasti prekladu, tak aj zabezpečenia vami zverených informácii. Pre rýchlejší a kvalitnejší preklad používame CAT nástroje, vďaka ktorým  vieme preložiť vaše dokumenty rýchlejšie. Samozrejme, nezabúdame na nutnosť správnosti prekladu, ktorú dosiahneme aj odbornou korektúrou a lokalizáciou prekladu.

Ak vás tlačí čas a potrebujete dokumenty preložiť čo najrýchlejšie, neváhajte sa na nás obrátiť a kontaktujte nás prostredníctvom emailu, telefonicky alebo navštívte niektorú z našich pobočiek.

MÁME TISÍCE SPOKOJNÝCH ZÁKAZNÍKOV,
STAŇTE SA JEDNÝM Z NICH

Naši zákazníci