Naša pražská pobočka sa sťahuje

Hovorí sa, že každá zmena by mala byť k lepšiemu, a my s tým súhlasíme. Chceme byť našim zákazníkom stále nablízku, a preto sa sťahujeme do moderných priestorov, kde bude realizácia prekladateľských a tlmočníckych projektov bežať ako po masle, a my sa na to veľmi tešíme. Napriek tomu sa nedokážeme ubrániť nostalgii, veď sme Na Pankráci 26 sídlili od roku 2003, kedy bola naša pražská pobočka založená.

 

Kde nás teda od septembra nájdete? Pre tých, ktorí boli zvyknutí sa u nás zastaviť osobne, máme dobrú správu, nesťahujeme sa ďaleko. Nájdete nás v reprezentatívnych kanceláriách v multifunkčnej budove v Central Business District na Pankráci. Miesto pre našu novú kanceláriu sme vyberali starostlivo tak, aby sa tam cítili dobre nielen naši zamestnanci, ale aj naši zákazníci.

 

Prečo sme sa rozhodli práve pre toto miesto?

Kancelária sa nachádza v modernej budove, z ktorej sa môžete pokochať nádherným výhľadom. Ak nemáte radi výšky, iste Vás ohromí nadčasový dizajn vnútorných priestorov. Zaujíma Vás umenie? Tak sa Vám bude páčiť v Gallery Lounge, ktorá Vás prenesie do prostredia galérií umeleckých diel.

 

Hádžeme teda nostalgiu za hlavu a pozývame Vás na návštevu do našej novej kancelárie Na Strži 2102/61a, Praha 4.

MÁME TISÍCE SPOKOJNÝCH ZÁKAZNÍKOV,
STAŇTE SA JEDNÝM Z NICH

Naši zákazníci