„Najväčšou výhodou, ktorú nám Aspena ponúka, sú jej komplexné služby.“ Takto hodnotí naše preklady spoločnosť Lucas-Nülle.

V Lucas-Nülle GmbH sa špecializujeme na inovatívne vzdelávacie metódy a ich integráciu s technológiami. Portfólio spoločnosti zahŕňa všetko od tradičných vzdelávacích systémov až po e-learning. Naše vzdelávacie systémy využívajú nielen školy, ale aj globálne značky, napríklad na školenie zamestnancov.

Naše produkty a služby sú založené na vysokých štandardoch, uplatňovaných v nemeckom akademickom a technickom školení

Aspena je naším spoľahlivým partnerom od roku 2018. Poskytuje nám komplexné prekladové riešenie (z nemčiny do češtiny a slovenčiny) pre naše e-learningové kurzy používané v stredoškolskom vyučovaní. Pre nás je primárnou výhodou, ktorú ponúka Aspena, jej poskytovanie komplexných služieb: my odovzdáme svoj e-learningový kurz v nemčine a oni nám ho vrátia preložený a pripravený na distribúciu do českých a slovenských škôl.

Aspena nám poskytuje aj tlmočenie na objednávku pri školení

Keďže pôsobíme v oblasti vzdelávania, našou hlavnou prioritou je zabezpečiť, aby boli naše e-learningové videá bezchybne preložené. Sme radi, že sme sa pustili do spolupráce so spoločnosťou Aspena. Spĺňa naše vysoké požiadavky na kvalitu a rýchlosť a vďaka komplexným riešeniam nám šetrí čas, ktorý by sme inak museli venovať prekladu.

MÁME TISÍCE SPOKOJNÝCH ZÁKAZNÍKOV,
STAŇTE SA JEDNÝM Z NICH

Naši zákazníci