Tlmočenie

Pomôžeme vám zrealizovať tlmočenie, menšie obchodné schôdzky, ako aj rozsiahlejšie tlmočenie s využitím tlmočníckej techniky.

Tlmočenie

Zaistíme, aby vám rozumel každý

Zaistíme tlmočenie pre všetky vaše príležitosti. Či už pri komornejších obchodných rokovaniach, školeniach, vo výrobných prevádzkach, pri vysoko špecializovaných odborných zasadnutiach (konzekutívne) alebo pri konferenciách, prednáškach, prezentáciách či iných akciách s väčším počtom účastníkov (simultánne).

Tlmočníka vyberáme vždy pre konkrétny projekt na základe jeho skúseností a odbornosti, vždy sa ale môžete spoľahnúť na jeho profesionálny prístup. Chceme, aby sa tlmočník stal súčasťou vášho obchodného rokovania a prispel tak k jeho úspešnému priebehu.

Zabezpečujeme aj tlmočenie na diaľku. Potrebujete zavolať do zahraničia? Tlmočiť pri video-konferencii? Naši projektoví manažéri sa postarajú o celú realizáciu. Pri súdnom konaní, či jednaní u notára vám ochotne nájdeme súdneho tlmočníka. Pri výbere dbáme predovšetkým na presnosť a znalosť právnické terminológie.

Ak si nie ste istí  výberom vhodného typu tlmočenia, naši skúsení projektoví manažéri vám pomôžu sa v danej problematike zorientovať a ponúknu vhodné riešenie.

Tlmočenie s projektovým riadením.

Pri realizácii tlmočenia načúvame vašim požiadavkám. Spolupracujeme s kvalitnými odborníkmi, ktorí sú vďaka svojej špecializácii vhodní pre vašu zákazku a orientujú sa v danom odvetví.

Môžete prenechať kompletné riadenie tlmočníckeho projektu na nás. Postaráme sa o všetky sprievodné služby, ako je zaistenie tlmočníckej techniky či preklad sprievodných materiálov. O priebehu realizácie vás budeme priebežne informovať, avšak nie zaťažovať. Naši skúsení projektoví manažéri sa postarajú o všetko potrebné.

Tlmočenie „na mieru“ vašim požiadavkám

Zistíme, akú máte o tlmočení predstavu a ponúkneme najvhodnejšie riešenie.

Rýchlosť a flexibilita

Vieme, že váš čas je drahý. Preto prinášame rýchle služby a reagujeme bez odkladu.

Poskytujeme kompletný servis

Zabezpečíme sprievodné služby, ako je tlmočnícka technika alebo preklady sprievodných materiálov.

Dodržiavanie rozpočtov a termínov

Vaše tlmočenie presne naplánujeme a efektívne zariadime prostredníctvom našich projektových manažérov.

Špecializácia

Tlmočíme rôzne odbory vrátane vysoko špecializovaných odborov, ako je medicína, technika alebo právo.

Máme bohaté skúsenosti a nebojíme sa nových výziev

Okrem iného sme zabezpečili simultánne tlmočenie na Majstrovstvá sveta v atletike pre tristo účastníkov do štyroch európskych jazykov. Jeho bezchybný priebeh sme realizovali počas víkendu.