Preklady

Preklad je pre nás komplexná služba

Vyhlásili sme vojnu doslovným prekladom. V našom podaní je preklad obsahu komplexná služba, ktorá vedie k minimalizácii informačného šumu a prirodzenému prijatiu prekladu rodeným hovorcom.

Pri realizácii prekladu kladieme dôraz nielen na výber vhodného prekladateľa, ale aj na nevyhnutné jazykové služby, ako je jazyková korektúra, odborná korektúra alebo lokalizácia.

Naši skúsení projektoví manažéri vám ponúknu optimálne riešenie s ohľadom na povahu vášho obsahu. Váš preklad kompletne zaistíme tak, aby ste nemuseli byť zatiahnutí do zložitého systému riešenia. Okrem toho pre vás zaistíme aj vyhotovenie súdnych prekladov.

Sme časovo flexibilní, vyhotovujeme preklady v expresných termínoch. V prípade potreby náš tým pracuje 24 hodín denne!

20 rokov skúseností s komplexnou lokalizáciou na mieru.

Za kvalitou našich prekladov si stojíme. Naši prekladatelia, korektori a odborní špecialisti venujú maximálnu pozornosť odbornej presnosti, terminologickej jednotnosti a jazykovej správnosti a prevedú vás celým procesom lokalizácie.

Vo veľkom množstve spracovávame preklady súborov v rôznych formátoch. Vďaka systematicky riadenému postupu máme neustálu kontrolu nad každým krokom procesov a špecifickými požiadavkami. Pravidelne sa školíme a komplexne sa vzdeláme.

Neustále investujeme do technologického riešenia a zabezpečenia. Všetky informácie, ktoré získame od zákazníka sú tak u nás v úplnom bezpečí.

Na trhu pôsobíme viac ako 20 rokov. Za ten čas sme stihli realizovať viac ako 230 tisíc projektov.

200 kombinácií jazykov

Vďaka veľkému množstvu jazykových kombinácií vždy vyhovieme požiadavkám vášho prekladu. Využívame služby kvalitných, vysoko špecializovaných prekladateľov, ktorí prechádzajú pravidelným testovaním.

Odborná špecializácia

Rozumieme špecifickým požiadavkám každého odvetvia. Vždy zostavíme unikátny tím lingvistov a odborných špecialistov, ktorý je vhodný pre danú zákazku.

Dodržovanie rozpočtov a termínov

Veľké množstvo prekladov môžete zadávať opakovane. Máme celý rad nástrojov pre optimalizáciu dlhodobých nákladov a riadenie rôzne veľkých projektov.

Rýchlosť a flexibilita

Sme vždy pripravení pružne reagovať na vaše požiadavky. Preklady vyhotovujeme v expresných termínoch, ale vždy s ohľadom na potrebnú kvalitu.

Komplexnosť služieb

Ponúkame sprievodné služby, ako sú korektúry, lokalizácie a grafické práce. Zabezpečíme vyhotovenie súdnych prekladov.

Terminologická jednotnosť

Využívame nástroje, ktoré zaistia terminologickú jednotnosť vášho prekladu.