200 jazykových kombinácií

Máme riešenie pre všetky svetové jazyky

Zabezpečíme preklady aj tlmočenie vo viac ako 200 jazykových kombináciách. Nemusíte spolupracovať s viacerými prekladateľskými spoločnosťami, všetky projekty budete mať u nás na jednom mieste. Vďaka nepretržitej práci s profesionálnymi dodávateľmi zaisťujeme výborné riešenia pre všetky hlavné jazykové kombinácie, vrátane tých menej tradičných.

Angličtina – kórejčina, čeština – srbčina, francúzština – arabčina, španielčina – slovenčina, poľština – brazílska portugalčina alebo nemčina – japončina. To je len 6 ukážok z mnohých jazykových kombinácií, ktoré sme v minulom roku pre našich zákazníkov zabezpečili. Európske ani ázijské jazyky pre nás nepredstavujú problém.

Databázu našich spolupracovníkov budujeme už desiatky rokov. Všetkých našich dodávateľov pravidelne testujeme. Môžete sa tak spoľahnúť, že sú to skutoční lingvistickí odborníci a špecialisti v odboroch.

Naši prekladatelia a tlmočníci sú skutoční odborníci

Spolupracujeme len s najväčšími jazykovými odborníkmi. Testujeme ich v niekoľkých kolách, kým nie sme o ich kvalitách úplne presvedčení. Pravidelne sledujeme úroveň využívaných dodávateľov a ponúkame im možnosti školenia a ďalšieho rozvoja.

Všetky svetové jazykové kombinácie

Ponúkame jazykové služby pre ázijské, africké, európske a americké jazyky.

Len jeden dodávateľ služieb

Nemusíte riešiť viac dodávateľov, všetky jazykové služby budete mať na jednom mieste.

Kvalitná databáza dodávateľov

Využívame služby len najkvalitnejších prekladateľov a tlmočníkov.

Netradičné jazyky

Vieme prekladať aj haitčinu, pandžabíjčinu, tagalogčinu alebo jávčinu

Odborná terminológia 80 odborov

Naši spolupracovníci sú nielen jazykoví odborníci, ale aj odborní špecialisti.