Lokalizácia webových stránok

Preložíme váš obsah tak, aby vám rozumeli zákazníci z každého kúta našej planéty. Od webových stránok a portálov cez e-shopy až po online pomocníka

Pri preklade premýšľame marketingovo. Tak, aby sme vám pomohli zaujať zákazníkov na rôznych trhoch. Okrem prekladu hlavného obsahu webu nezabúdame ani na preklad noviniek, dodatočných produktov a ďalších aktualizácií. Zaistíme pre vás aj SEO podporu webových stránok, aby boli optimalizované pre vyhľadávače na danom trhu.

Vždy pracujeme priamo so zdrojovými textami. Nemusíte tak nič kopírovať a posielať nám na spracovanie. Vďaka špecializovaným nástrojom dokážeme efektívne pracovať so všetkými používanými online formátmi. Vy tak máte istotu, že bude preložený celý obsah a na nič sa nezabudne.

Preklad online obsahu nechajte kompletne na nás, od A po Z.

Okrem samotného prekladu náš proces lokalizácie zahŕňa celý rad ďalších technických a lingvistických činností. Text najprv extrahujeme a pripravíme na preklad. Potom ho zanalyzujeme za účelom zjednotenia terminológie a štýlu prekladu. Terminológiu revidujeme s ohľadom na odbor a jazykové trendy a zvyklosti cieľového jazyka. Nasleduje samotný preklad so všetkými potrebnými korektúrami. Potom nasleduje vizuálna kontrola, ktorá zaistí správny vzhľad na danej stránke.

Skúsenosti

Prekladali sme stovky webov z najrôznejších odborov. Od najväčšieho e-shopu so športovým vybavením až po webové stránky predajcu značkového kuchynského vybavenia.

Bezstarostný a kompletný servis

Texty z webu vyexportujeme a preložené ich opäť importujeme späť. Vrátane skrytých tagov, ktoré sa obyčajným vykopírovaním „stratia v preklade“.

Revízia textu

Text revidujeme s ohľadom na zvyklosti cieľového jazyka.

Vizuálna kontrola konečnej podoby

Zistíme, či nie je na webe niektorý text príliš dlhý pre dané textové pole, prípadne ho upravíme tak, aby presne zapadol do výslednej stránky.

Dlhodobá spolupráca po skončení projektu

Našim klientom zaisťujeme preklad nového obsahu so zachovaním použitej terminológie.

Ľubovoľný formát

Pomocou špecializovaných prekladateľských nástrojov si poradíme s akýmkoľvek formátom.