Preklady pre DCIT, špecialistu v poskytovaní konzultačných a audítorských služieb

15 / 09 / 2017
Preklady pre DCIT, špecialistu v poskytovaní konzultačných a audítorských služieb
Spoločnosť MALINA – Safety s.r.o. je špecialista na ochranu dýchacích ciest pri rôznych priemyslových aplikáciách a na celosvetovom trhu pôsobí ako výhradný distribútor značky CleanAIR®, na tuzemskom trhu je zároveň aj veľkoobchodníkom so zváracou technikou.

236 tisíc preložených slov za tri mesiace v rámci jedného projektu

Spoločnosť DCIT je špecialista v poskytovaní komplexných konzultačných a audítorských služieb v oblasti informačných technológií, vývoja softvéru PROVYS a bezpečnostného systému AuditSquare. Na trhu pôsobí už od roku 1993.

Pre spoločnosť DCIT sme realizovali preklad softvéru z anglického do francúzskeho jazyka v expresnom termíne. Najprv sme zaistili extrakciu terminológie a potom sme ju preložili. Takto vytvorený glosár spolu s prekladom pomocou špecializovaného softvéru so zdieľanou prekladateľskou pamäťou pomohol k vyššej konzistencii prekladu, a to aj napriek tomu, že na projekte pracovalo niekoľko dodávateľov súčasne. Za 3 mesiace sa preložilo viac ako 236 tisíc slov. Na zákazke pod vedením projektového manažéra pracovalo 5 prekladateľov, 2 interní korektori a 2 lokalizační inžinieri.

Firma DCIT ocenila komunikáciu s projektovým tímom, ktorá bola jasná a zrozumiteľná. Projekt bol dodaný v dohodnutom termíne, za stanovenú cenu a vo vysokej kvalite.

Jan Stráský
Jan Stráský