Technické preklady manuálov a aplikácií pre Hikvision Europe

15 / 09 / 2017
Technické preklady manuálov a aplikácií pre Hikvision Europe
Firma prevádzkuje viac ako 30 domácich pobočiek v Číne a 28 dcérskych spoločností po celom svete, ku ktorým patrí aj spoločnosť Hikvision Europe, pre ktorú realizujeme technické preklady manuálov a aplikácií z anglického do českého jazyka, vo väčšine prípadov s jazykovou korektúrou.

Znižovanie nákladov na preklady pomocou prekladateľských softvérov

Spoločnosť Hikvision Digital Technology Co., Ltd. bola založená v Číne v roku 2001 a je najväčším svetovým výrobcom a dodávateľom produktov pre kamerové systémy, video-dohľadové systémy, elektronické zabezpečovacie systémy a prístupové systémy. Spoločnosť momentálne zamestnáva po celom svete vyše 20 tisíc zamestnancov vrátane 9 tisíc vývojových inžinierov.

Firma prevádzkuje viac ako 30 domácich pobočiek v Číne a 28 dcérskych spoločností po celom svete, ku ktorým patrí aj spoločnosť Hikvision Europe, pre ktorú realizujeme technické preklady manuálov a aplikácií z anglického do českého jazyka, vo väčšine prípadov s jazykovou korektúrou. Ide najmä o manuály k zariadeniam, ako sú kamery a interkomy. S ohľadom na typ prekladaných materiálov je pre firmu Hikvision Europe kľúčová správna a jednotná terminológia. Disponujeme špeciálnymi prekladovými nástrojmi CAT, ktoré nielenže zaisťujú jednotnú terminológiu, ale predovšetkým až o polovicu znižujú náklady na vyhotovenie prekladu.

Na našej spolupráci si klient cení profesionálny prístup skúsených projektových manažérov. Tí vždy navrhnú optimálne riešenie, ktoré šetrí klientov čas a peniaze. Preklady sú vždy vyhotovené vo vysokej kvalite a v dohodnutom termíne.

Jana Tocháčková
Jana Tocháčková