Trenkwalder, líder v oblasti ľudských zdrojov

15 / 09 / 2017
Trenkwalder, líder v oblasti ľudských zdrojov
Keďže spoločnosť Trenkwalder pôsobí v Českej republike aj v zahraničí, hľadala dôveryhodného a predovšetkým flexibilného partnera v oblasti prekladateľských služieb.

Preklady zmlúv a obchodných podmienok za jeden deň

Už tri dekády je firma Trenkwalder dôveryhodným partnerom na trhu práce. Vedúce postavenie na trhu v strednej Európe, úzko spolupracujúca sieť medzinárodných pobočiek a taktiež znalosť regionálnych trhov sú dôvody, prečo je strategickým partnerom nielen medzinárodných, ale aj malých a stredných firiem, ktoré očakávajú efektivitu a transparentnosť vo všetkých procesoch.

V databáze Trenkwalder nájdete 200 tisíc kandidátov, pričom v súčasnosti spája 50 tisíc ľudí s 15 tisíc podnikmi. Pôsobí vo viac než 250 pobočkách v 17 európskych krajinách.

Keďže spoločnosť Trenkwalder pôsobí v Českej republike aj v zahraničí, hľadala dôveryhodného a predovšetkým flexibilného partnera v oblasti prekladateľských služieb. Vyžaduje rýchle a bezchybné preklady obchodných podmienok, návrhov zmlúv a ďalších dokumentov z oblasti práva, manažmentu a ekonómie. V niektorých prípadoch požaduje pripraviť preklady v expresnom termíne, výnimkou nie sú preklady realizované za jeden deň, a to do rôznych jazykov, ako sú angličtina, nemčina, rumunčina či francúzština.

Spoločnosť Trenkwalder dbá na tradície a skúsenosti, preto si vybrala Aspenu, ktorá práve toto môže ponúknuť. Spoločnosť Trenkwalder na spoločnej spolupráci oceňuje, že služby poskytované našou spoločnosťou majú vysokú kvalitu. Samozrejmosťou je pre nás dodržanie rozpočtu a termínov, ako aj skutočnosť, že dokumenty, ktoré si u nás nechávajú klienti prekladať, sú uložené v bezpečí.

Jana Tocháčková
Jana Tocháčková