Preklady pre špecialistu v oblasti elektro, spoločnosť Electro World

15 / 09 / 2017
Preklady pre špecialistu v oblasti elektro, spoločnosť Electro World
Pre spoločnosť Electro World zabezpečujeme predovšetkým preklady manuálov slúžiacich pre zamestnancov z/do bežných jazykov, ako je angličtina, ale napríklad aj zo škandinávskych jazykov, ako je nórčina a dánčina.

Preklad kompletného manuálu pre evidenciu zákaziek v rozsahu 180 normovaných strán z nórčiny do češtiny

Electro World je jedným z najväčších európskych reťazcov zameraných na predaj elektrotechniky a elektrospotrebičov. Electro World je dcérskou spoločnosťou slovenskej spoločnosti NAY, a.s. a v súčasnosti tak zákazníci môžu využiť služby celkom 18 veľkopredajní Electro World v Českej republike a 33 predajní Nay Elektrodom na Slovensku. 

Pre spoločnosť Electro World zabezpečujeme predovšetkým preklady manuálov slúžiacich pre zamestnancov z/do bežných jazykov, ako je angličtina, ale napríklad aj zo škandinávskych jazykov, ako je nórčina a dánčina. Okrem toho sme realizovali napríklad preklad kompletného manuálu systému pre evidenciu zákaziek v rozsahu 180 normovaných strán z nórčiny do češtiny, vrátane grafického spracovania, alebo preklad 270 normovaných strán produktových manuálov k elektrotechnickým tovarom z češtiny do angličtiny.

Povedali o nás: V Aspene sa môžeme vždy spoľahnúť nielen na kvalitu služieb, ale aj na presné dodržanie dohodnutých termínov, profesionálny prístup a ochotu zamestnancov, preto môžeme služby tejto spoločnosti bez váhania odporučiť aj ďalším klientom.

Jakub Čapek
Jakub Čapek