Náš interný na mieru vybudovaný informačný systém nám pomáha riadiť hlavné realizačné procesy tak, aby naši zákazníci vždy dostali prvotriednu službu.

Vždy držíme krok s najnovšími informačnými a komunikačnými technológiami. Zameriavame sa na najnovšie trendy a inovácie v oblasti lokalizácií a investujeme do zaškoľovania našich interných a externých spolupracovníkov v tejto oblasti. Pre zabezpečenie kvalitných a konzistentných prekladov používame špeciálne softvérové nástroje. Viac v CAT.

Preklady spracúvame a vyhotovujeme v ľubovoľných formátoch súborov a na vami vybranom prenosovom médiu. Ponúkame úplné lokalizácie programového vybavenia a preklady textov veľkého rozsahu pomocou produktov SDL Trados, SDLX, Transit, Wordfast, Idiom, Passolo a ďalších.

Spolupráca s profesionálnym grafickým štúdiom nám umožňuje vyhotoviť preklady s úplnou a konečnou grafickou úpravou vrátane tlače aj vo veľkých nákladoch.

V súčasnosti rozširujeme oddelenie lokalizácií, prostredníctvom ktorého zabezpečujeme náročné projekty s využitím najmodernejších technológií pre zákazníkov z celého sveta.